Layer 2

Kriya Hatha Yoga

“Vaimset arengut mõõdetakse mitte teadmistega, vaid armastusega.”

 

Jooga – iseenda valdamise kunst

Kriya Hatha Jooga on harjutuste süsteem füüsilise keha korrastamiseks. Jooga algkursusel keskendume keha üldstressi ja pingete vabastamisele füüsilisest kehast, omandame baasteadmised erinevatest joogalikest tehnikatest nagu asanad, tähelepanu juhtimine, kontsentratsioon, pranajaamad, meditatsioon, lihaslukud. Eesmärk on oma keha toimimist paremini tundma õppida, tugevdada ja tasakaalustada füüsist, aga samuti ka teisi tasandeid. 

 

Uued tunnid jälle alates jaanuarist 2023. Täpsem info juba detsembrikuu lõpus.

 

Soovi korral saad tellida elektroonilise joogatunni, et saaksid kodus iseseisvalt praktiseerida. Tunni tasu on 10 eur ja selle saab ülekandega maksta. Kui ülekanne tehtud, saadan Sulle lingi. Kui mul Sinu kontakte veel ei ole, saada palun ka oma kontaktid. Järgmisel nädalal uus tund ja annan ka siin kodulehel teada.
 
Siin & praegu OÜ
EE677700771007342537
selgitus: joogatund 16.11.22
 
Rõõmsa elektroonilise kohtumiseni!
Piret

 

asana

Asana ehk keha kindel füüsiline asend. Joogasuutrate autor Patanjali defineerib asendit kui seisundit. Õpime, kuidas teha asanaid kindlalt ja stabiilselt, samas sundimatult ja lõdvestunult sisemise rahu seisundis.

pranayama

Hingamine on elu. Pranayama on hingamise valdamise teaduslik kunst. Praktiseerides pranayamasid õpime valdama ja suunama oma elujõudu.

meditatsioon

Kriya joogas nimetatakse meditatsiooni dhyana´ks. See on mõistuse valdamise teaduslik kunst. Praktiseerime kontsentratsiooni valitud objektile, lubamata mõistusel sealt kuhugi nihkuda.

galerii

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.