Layer 2

massaaž

Massaaź on üks mõnusamaid teraapiavorme. Tartus Zen Vibes teraapiatoas on armastusega hoitud ruum. Siin on turvaline ja sisemist rahu suurendav energia. Tule, koge. 

Massaź on intuitiivse ja loomupärase võime arenenud ja teadlik vorm ravida läbi puudutuse. Massaaź tasakaalustab närvisüsteemi ja stimuleerib immuunsüsteemi, mis on tähtsaim organismi terve ja harmoonilisena toimimise alustala.

 
Kuigi enamus inimestele massaaź meeldib ja toob kaasa positiivse mõju, on siiski seisundeid, millal massaaź ei ole täiel määral lubatud või on täiesti keelatud. Kahtluse korral konsulteerige enne massaaźi tulemist kindlasti arstiga. Tutvu palun peamiste massaaźi vastunäidustustega:
 
* kas väga kõrge või väga madal vererõhk
* neeru-, maksa-, südame-, hingamispuudulikkus
* südamehaigused
* kilpnäärmehaigused
* erinevad nakkushaigused
* akuutsed põletikud, mädased põletikud
* vähkkasvaja, vähkkasvaja kahtlus
* füüsiline või psüühiline trauma
* alkoholi- või narkojoove
* nahahaigused
* veenilaiendid
* närvikahjustus
* rasedus
* song
 

LÕÕGASTAV NAUDING

Kombineerin intuitiivselt erinevaid närvisüsteemi rahustavaid tehnikaid ja lõdvestavaid võtteid nii aroomimassaaži kui ka Hawaii traditsioonilisest lomi-lomi praktikast. Lisan energeetiliselt tasakaalustavaid võtteid. Pikad libistused ja pehmed puudutused viivad Sind süvalõdvestuse seisundisse, et saaksid ennast kõigest ümbritsevast täielikult välja lülitada ja tulla tagasi iseendasse, oma teadvuse rahusse. Samas kasutan piisavalt tugevat survet, et ka lihased saaksid füüsiliselt mõjutatud.

Aroomi-massaaž

Aroomimassaaź on ennekõike Sinu meelte rahustaja ja alateadlike emotsionaalsete blokeeringute vabastaja. Alles siis, kui saabub lõdvestus ja vabanemine pidevatest igapäevamõtetest, hakkab toimuma füüsiliste pingete vabanemine. Läbi aeglase meditatiivse puudutuse armastavas energias ja läbi taimede essentsi raviva mõju toimub Sinu keha ja meele tervenemine.

Tai massaaž

"Vabasta takistused ja muu toimib iseenesest." Tai massaaži võib tegelikult nimetada ka Tai tasakaalustavaks ravitehnikaks. Vastavalt idamaade meditsiiniteraapia lähenemisele tuleb kõigepealt vabastada energeetilised blokeeringud. Kui energia hakkab liikuma, hakkavad vähenema ka füüsilise keha blokeeringud. Tai teraapia eesmärk on jõuda tagasi tasakaalu. Ideaalis on eesmärk alati haigusi ennetav, elu hoidev ja taastav.

Ravimassaaž

Ravimassaaźi eesmärk on vähendada lihaspingeid, vabastada blokeeringud ja taastada niimoodi normaalne vere liikumine lihastes. Teraapias kasutan traditsioonilisest Hiina meditsiinist pärit kuppe ja gua sha´d. Mõlemad on väga tõhusad, kuna mõjutavad lihaseid sügavuti ja seeläbi parandavad verevarustust.

Klassikaline kehahooldus

Klassikaline ehk Rootsi massaaž on levinuim lääne teraapia vorm, mille põhieesmärgiks on leevendada lihaspingeid ja aktiveerida verevarustust lihastes. Läbi füüsilise lõõgastuse suureneb ka vaimne heaolutunne ning tugevneb immuunsüsteem. Vajadusel kasutame teraapilisi võtteid vastavalt Sinu kehale. 

kinkekaardid

Kui soovid kallile inimesele kinkida Yogama massaaźi kinkekaardi, kirjuta palun yogamatherapy@gmail.com

galerii

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.